پیامک : 10000606
تلفن تماس : 38533664 - 31810 - 051 
پست الکترونیک : info@pazhseir.com
DATE

×

خطا

Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".

هتل های برزیل

فصول پر رونق گردشگری در برزیل متناسب با تقویم مدارس می باشد. ماه های دسامبر و ژانویه بسیار شلوغ است. سال نو، کارناوال و هفته مقدس پر رونق ترین روز ها می باشند. در این روزها باید اتاق خود را از قبل رزرو کنید.

اقامتگاه ها در برزیل بسیار متنوع می باشند و طیف وسیعی از ریزورت های لوکس ساحلی گران قیمت تا سوئیت های ارزان قیمت را تشکیل می دهند. پوسادا (pousada) هتل های کوچکی هستند که خدمات محدودی با قیمت ارزان را ارائه می دهند. این نوع از اقامتگاه ها نسبت به هتل ها رایج تر می باشند.

در مناطق طبیعی نظیر پانتانال، گردشگران معمولان در فازنداز (fazendas) اقامت می کنند. همچنین هتل های قایقی نیز وجود دارند که شما را به دریاچه ها و رودخانه ها می برند که می توانید در آنها ماهیگیری کنید و از پرندگان عکس بگیرید. این قایق ها بزرگ، امن و راحت می باشند و اکثراً تهویه هوا دارند.

هتل رویال تولیپ ریودوژانیرو 5 ستاره که در سراسر جهان شعبه دارد. پنجره های این هتل به سوی ساحل "سائو کونرادو" واقع شده است.
مجموعه هتل های رویال تولیپ دارای چندین نوع اتاق و سوئیت است:  اتاق معمولی - اتاق لوکس  -سوئیت- سوئیت ریاست جمهوری
هزینه ی اقامت در هتل رویال تولیپ در ریودوژانیور بدین شرح است: اتاق معمولی 545 دلار - اتاق معمولی دو خوابه 545 دلار- اتاق لوکس یک خوابه 587 دلار-- سوئیت یک خوابه 695 دلار-
اتاق ها و سوئیت های این هتل مجهز به تلویزیون، میزکار، دو خط تلفن، گاوصندوق الکترونیکی و.. است. ناگفته نماند که برخی از اتاق ها مجهز با ماهواره است.
این هتل دارای سالن ملاقات(با گنجایش 3 هزار نفر)، سالن بدنسازی ، انواع وسائل ورزشی، و... است.

آمار بازدیدکنندگان

امـــروز55
دیروز773
هفته2375
مــــــــــــــــاه19027
جمع کل بازدید ها421091

تعداد نفـــرات آنلایــــن

7
آنلایــــــن

پنج شنبه, 02 آذر 1396 01:43

نرخ ارز

اوقات شرعی