پیامک : 10000606
تلفن تماس : 38533664 - 31810 - 051 
پست الکترونیک : info@pazhseir.com
DATE

×

خطا

Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".

رستوران های شهر لارناکا

لارناکا خیلی بیشتر از ساحل و دیدنی‌های دیگرش، غذا و نوشیدنی دارد. در کل قبرس به خاطر قرارگرفتن بین دو کشور یونان و ترکیه، که خوشمزه‌ترین کشورهای دنیا هستند، تنوع غذایی هر دو سرزمین را در خودش دارد. در کنار همه‌ی وعده‌ها، از صبحانه تا شام، لیمو و زیتون سرو می‌کنند و در ساخت پنیرها و ماست‌های متنوع بسیار حرفه‌ای هستند.

اصلی‌ترین خیابان لارناکا، خیابان فینیگوودس یا همان خیابان نخل است که برای اهالی شهر هم جایی دوست‌داشتنی است؛ عصرها می‌شود در یکی از کافه‌های این خیابان برای مدتی نشست و قهوه یا نوشیدنی‌های لیمویی سفارش داد یا در میان مغازه‌ها و فروشگاه‌های فینیگوودس چرخید و صندل حصیری و لباس‌های سبک و خنک ساحلی خرید. چند تا رستوران معروف هم این‌جا هستند که کباب‌چوبی‌های بی‌نظیری دارند.
در لارناکا هر جور رستورانی که فکرش را بکنید پیدا می‌شود؛ از کباب‌خانه‌های کوچک و بی‌زرق و برق گرفته تا رستوران‌های دریایی شیک و مجلل. مخصوصاً کنار ساحل‌ها که بروید، رستوران‌های شلوغی صف کشیده‌اند که توریست هم زیاد تویشان پیدا می‌شود. هرچند که طبعاً باید رستورانی را انتخاب کنید که قبرسی بیشتر تویش باشد تا توریست.

رستوران دریایی واروشیوتیس لارناکا قبرس
رستورانی دریایی‌ست با غذاهای خوش‌مزه و آشپزهای باسلیقه که هم غذاها و هم در و دیوار و چینش میزهایش، به آثار هنری می‌مانند.

کافه هنر ١٩٠٠ لارناکا قبرس
کافه‌رستورانی دو طبقه است با محیطی دوستانه که از در و دیوارش کتاب می‌بارد! از صبحانه تا شام هم سرو می‌کند و هم غذاهای گوشتی دارد و هم غذاهای گیاهی.

رستوران میلیتزیس لارناکا قبرس
غذاهای قبرسی این رستوران، هم بین توریست‌ها محبوب‌اند و هم بین اهالی شهر. در این رستوران غذاهای سنتی خوش‌مزه‌ای سرو می‌شوند که اغلب‌شان هم تنوری هستند. کْلِفتیکو (گوشت بره‌ی تنوری) و تاوا (خوراک گوشت بره و گوشت گاو) از همین غذاهای لذیذند.

آمار بازدیدکنندگان

امـــروز781
دیروز531
هفته3632
مــــــــــــــــاه20284
جمع کل بازدید ها422348

تعداد نفـــرات آنلایــــن

5
آنلایــــــن

جمعه, 03 آذر 1396 23:45

نرخ ارز

اوقات شرعی