پیامک : 10000606
تلفن تماس : 38533664 - 31810 - 051 
پست الکترونیک : info@pazhseir.com
DATE

×

خطا

Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".

هتل های شهر مسکو

1- هتل آرارات پارک حیات
آدرس: خیابان نگلینایا، شماره 4
ایستگاه‌های مترو: لوبیانکا، تئاترالنایا
توضیحات: این هتل در سال 2001 میلادی افتتاح شده است و به میدان سرخ و کاخ کرملین بسیار نزدیک است. دارای چندین سالن کنفرانس و رستوران بسیار مجلل می‌باشد. اتاق‌های بسیار راحت مجهز به سیستم حفاظتی بسیار پیشرفته و دارای قابلیت دسترسی به اینترنت از طریق Wi-Fi در سرتاسر هتل.
هزینه اقامت: 297 دلار امریکا در هر شب.

 

2- هتل بالت شوگ کمپینسکی
آدرس: خیابان بالت شوگ، شماره 1
ایستگاه‌های مترو: ترتیاکوفسکایا
توضیحات: این هتل در سال 1898 ساخته شده است و هم اکنون دارای 200 اتاق است و با مدیریتی سوئیسی اداره می‌شود. در کناره رودخانه مسکو واقع شده است و نمای زیبایی از کاخ کرملین و کلیسای سنت باسیل ارایه می‌دهد. دارای اتاق‌های بسیار راحت مجهز به جدیدترین مبلمان می‌باشد. این هتل تا نزدیکترین ایستگاه مترو پانزده دقیقه فاصله دارد. دارای دو رستوران و سالن کنفرانس می‌باشد.
هزینه اقامت: 208 دلار امریکا در هر شب.

3- هتل کراون پلازا مرکز تجارت جهانی مسکو
آدرس: بولوار کراسنوپرسنینسکایا، شماره 12
ایستگاه‌های مترو: اولیتسا 1905 گودا
توضیحات: این هتل یکی از بهترین هتل‌های تجاری در مسکو است. دارای سالن کنفرانسی با ظرفیت 1500 نفر و اتاق‌های جلسه متعدد است. این هتل که در کناره شمالی رودخانه مسکو قرار دارد بخشی از مجموعه تجارت جهانی مسکو است. این هتل با 575 اتاق آماده سرویس دهی به میهمانان خود می‌باشد. دارای سالن بدن سازی است و در تمام هتل امکان استفاده از اینترنت از طریق Wi-Fi وجود دارد.
هزینه اقامت: 163 دلار امریکا در هر شب.

 4- هتل گلدن اپل
آدرس: خیابان مالایا دیمترووکا، شماره 11
ایستگاه‌های مترو: پوشکینسکایا و تویرسکایا
توضیحات: این هتل که دارای معماری به سبک قرن نوزدهم می‌باشد در سال 2004 افتتاح شده است و بسیار مدرن و دارای یک مرکز تجاری و سالن ورزش و نیز یک سالن رستوران می‌باشد. این هتل دارای 92 اتاق و دارای دو اتاق جلسه است و در تمام هتل امکان دسترسی به اینترنت از طریق Wi-Fi وجود دارد.
هزینه اقامت: 138 دلار امریکا در هر شب.

 5- هتل گلدن رینگ
آدرس: خیابان اسمولنسکایا، شماره 5
ایستگاه‌های مترو: اسمولنسکایا
توضیحات: این هتل که مشرف بر ساختمان وزارت امور خارجه روسیه است در نزدیکی خیابان آربات یکی از مراکز توریستی مسکو قرار دارد و در سال 1998 نو سازی شده است.
هزینه اقامت: 161 دلار امریکا در هر شب. 

6- هتل هیلتون مسکو لنینگرادسکایا
آدرس: خیابان کالانچوسکایا، شماره 21/40
ایستگاه‌های مترو: کومسومولسکایا
توضیحات: این هتل اولین شعبه هیلتون در روسیه است و دارای 273 اتاق و شش اتاق جلسه و نیز یک سالن بازی و یک سالن بدن سازی و یک استخر یزرگ است. البته این هتل از میدان سرخ و کاخ کرملین دور است. ساختمان این هتل کوچک‌ترین ساختمان از مجموعه موسوم به هفت خواهران است.
هزینه اقامت: 149 دلار امریکا در هر شب. 

7- ماریوت گراند هتل
آدرس: خیابان تویرسکایا، شماره 26/1
ایستگاه‌های مترو: مایاکوفسکایا
توضیحات: این هتل دارای 390 اتاق است و دارای سه رستوران و اتاق‌های متعدد جلسه و نیز استخر شنا، سونا و سولاریوم می‌باشد. این هتل یک کیلومتر از میدان سرخ و کاخ کرملین فاصله دارد.
هزینه اقامت: 170 دلار امریکا در هر شب.

8- هتل ماریوت رویال آرورا
آدرس: خیابان پترووکا، شماره 11/20
ایستگاه‌های مترو: تئاترالنایا، اوهوتنی ریاد
توضیحات: این هتل که در مرکز مسکو واقع شده است دارای 230 اتاق و 38 سوئیت و نیز 11 اتاق جلسه، دو سالن رستوران استخر شنا، سونا و سولاریوم می‌باشد.
هزینه اقامت: 198 دلار امریکا در هر شب.

9- هتل متروپل
آدرس: خیابان تئاترالنی، شماره 1/4
ایستگاه‌های مترو: لوبیانکا، اهوتنو ریاد
توضیحات: یکی از معروف‌ترین هتل‌های روسیه است که فضای ساختمانی تاریخی زیبایی دارد. این هتل که بین سال‌های 1898 و 1903 ساخته شده است در مرکز مسکو قرار دارد دارای 403 اتاق است.
هزینه اقامت: 166  دلار امریکا در هر شب.

10- هتل ناسیونال
آدرس: خیابان موخووایا، شماره 15/1
ایستگاه‌های مترو: اهوتنو ریاد، تئات رالنایا
توضیحات: این هتل دارای معماری تاریخی می‌باشد و در مرکز مسکو قرار دارد که به میدان سرخ و کرملین بسیار نزدیک است. این هتل در سال 1903 ساخته شد و در دهه 1990 مجدداً بازسازی شد که در نتیجه به یکی از بهترین هتل‌های مسکو تبدیل شد.
هزینه اقامت: 195 دلار امریکا در هر شب.

11- هتل پرزیدنت
آدرس: خیابان بالشایا یاکیمانکا، شماره 24
ایستگاه‌های مترو: آکتیابرسکایا، پولیانکا
توضیحات: این هتل دارای 210 اتاق و اتاق‌های جلسه و سالن‌های کنفرانس می‌باشد و از دیگر امکانات آن سالن ورزش و استخر شنا است. این هتل که در سال 1983 ساخته شده است به منظور میزبانی از مقامات کشورهای میهمان در روسیه راه اندازی شد و هم اکنون نیز تحت مدیریت و مالکیت رایست جمهوری روسیه است بنابریان میهمانان این هتل می‌توانند انتظار بهترین پذیرایی ممکن را در آن داشته باشند. این هتل همچنین دارای چندین رستوران مدرن است و به دلیل برخورداری از حمایت دفتر ریاست جمهوری روسیه دارای بالاترین ضریب امنیتی در شهر مسکو می‌باشد. از این هتل به دلیل واقع شدن در مرکزیت شهر دسترسی به تمام نقاط دیدنی و مراکز خرید در مسکو میسر است و تنها پنج دقیقه با ایستگاه مترو فاصله دارد.
هزینه اقامت: 252 دلار امریکا در هر شب.

12- هتل ارادیسون اس آ اس اسلاویانسکایا
آدرس: میدان اوروپو، شماره 2
ایستگاه‌های مترو: کیوسکایا
توضیحات: اولین هتل افتتاح شده در مسکو با استانداردهای غربی می‌باشد که در دهه نود میلادی افتتاح شد. این هتل که نمای زیبایی از کاخ سفید روسیه و اکسپو سنتر ارایه می‌دهد، دارای 410 اتاق و سرویس‌های بسیار عالی و همچنین امکانات راحتی مانند استخری به طول 25 متر و نیز چهار سالن رستوران مدرن که در آنها غذاهای ژاپنی، مدیترانه‌ای و روسی سرو می‌شود، می‌باشد و در مجموع فضایی به مساحت 4400 متر مربع برای سالن‌های کنفراس و اتاق‌های جلسه در اختیار میهمان خود قرار داده است. این هتل فاصله اندکی با کاخ کرملین و میدان سرخ دارد و نیز در سرتاسر این هتل امکان دسترسی به اینترنت از طریق Wi-Fi برقرار است.
هزینه اقامت:  216 دلار امریکا در هر شب.

13- هتل رنسانس
آدرس: بزرگراه المپیسکی، شماره 18/1
ایستگاه‌های مترو: پراسپکت میرا
توضیحات: این هتل که از مرکز شهر کمی دور است جهت پذیرایی از میهمانان المپیک سال 1980 ساخته شده بود. این هتل دارای استانداردهای بین‌المللی می‌باشد و دارای 475 اتاق اتاق‌های جلسه و نیز سالن کنفرانس و همچنان دارای یک سالن سینما است. این هتل از مرکز شهر به تعداد چهار ایستگاه مترو فاصله دارد.
هزینه اقامت:  286 دلار امریکا در هر شب.

 14- هتل ریتز کارلتون
آدرس: خیابان تویرسکایا، شماره 3
ایستگاه‌های مترو: اهوتنو ریاد، تئاترالنایا، پلوشاد روولویتسی
توضیحات: این هتل در سال 2007 افتتاح شد و دارای ساختمان مدرنی است که در پایین خیابان تویرسکایا قرار دارد و فاصله کمی که تا میدان سرخ و کاخ کرملین دارد باعث شده است ان هتل یکی از پرطرفدارترین هتل‌های مسکو برای تجار و گردشگران باشد.
هزینه اقامت: 302  دلار امریکا در هر شب.

15- هتل ساووی
آدرس: خیابان روژدستونکا، شماره 3
ایستگاه‌های مترو: کوزنتسکی ماست، لوبیانکا
توضیحات: این هتل در مرکز شهر قرار دارد و یکی از قدیمی‌ترین هتل‌های مسکو است که در سال 1913 افتتاح شده است. فاصله بسیار کمی از بالشوی تئاتر و مالی تئاتر، میدان سرخ و کاخ کرملین دارد. این هتل با تنها 67 اتاق یکی از بهترین هتل‌های مسکو است و از لحاظ سرویس‌دهی در سطح بین‌المللی می‌باشد. این هتل اولین هتل کوچک روسیه است که در سطح بین‌المللی مطرح می‌باشد.
هزینه اقامت: 257  دلار امریکا در هر شب.

16- هتل شراتون پالاس
آدرس: اولین تقاطع تویرسکایا با خیابان یامسکایا، شماره 19
ایستگاه‌های مترو: بلاروسکایا، مایاکوفسکایا
توضیحات: این هتل که از لحاظ استاندارد در سطح بین‌المللی قرار دارد در سه کیلومتری شمال میدان سرخ و در خیابان تویرسکایا واقع شده است و به دلیل قرار داشتن در خیابان تویرسکایا و نیز وجود دو ایستگاه مترو و یک ایستگاه قطار در نزدیکی آن امکان دسترسی آسان به میدان سرخ (20 دقیقه) و نیز فرودگاه بین‌المللی شرمتیوو-2 دارد. این هتل در سال 1998 ساخته شده است.
هزینه اقامت:  201 دلار امریکا در هر شب.

آمار بازدیدکنندگان

امـــروز703
دیروز956
هفته703
مــــــــــــــــاه19586
جمع کل بازدید ها473680

تعداد نفـــرات آنلایــــن

4
آنلایــــــن

دوشنبه, 02 بهمن 1396 17:36

نرخ ارز

اوقات شرعی