پیامک : 10000606
تلفن تماس : 38533664 - 31810 - 051 
پست الکترونیک : info@pazhseir.com
DATE

×

خطا

Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".

هتل های شهر قونیه

هتل هیلتون گاردن این

موقعیت جغرافیای هتل هیلتون گاردن این :هتلی مناسب برای تور قونیه وعلاقمندان به سفر ترکیه،هتل هیلتون در مرکز شهر قونیه قرارداردو فاصله آن تا فرودگاه قونیه نیم ساعت میباشد. اتاقهای هتل هیلتون:هتل هیلتون دارای دویست و بیست و هشت اتاق بوده که اتاقهای هتل شامل کلیه امکانات از قبیل اینترنت و تلویزیون و سیستم تهویه و ... می باشد.

 
 
 

هتل ریکسوس

موقعیت جغرافیای هتل ریکسوس:هتلی مناسب برای تور قونیه وعلاقمندان به سفر ترکیه،هتل ریکسوس در مرکز شهر قونیه قرارداردو فاصله آن تا فرودگاه قونیه سیزده کیلومتر میباشد. اتاقهای هتل ریکسوس:هتل دارای دویست و هفتادوهفت اتاق بوده که مجهز به امکانلات رفاهی از قبیل تهویه مطبوع و آزاد سیستم وای – فای و مینی بار و تلفن و... می باشد.

 

 

هتل برا

موقعیت جغرافیای هتل برا:هتلی مناسب برای تور قونیه وعلاقمندان به سفر ترکیه،هتل برا در مرکز شهر قونیه قرارداردو فاصله آن تا فرودگاه قونیه بیست کیلومتر میباشد. اتاقهای هتل برا استاندارد بوده است و به خوبی تزئین شده است. از امکانات و خدمات هتل داشتن سه رستوران و پذیرش بیست و چهار ساعته و اجاره ماشین و... می باشد.

 
 
 

هتل بایکارا

موقعیت جغرافیای هتل بایکارا:هتلی مناسب برای تور قونیه وعلاقمندان به سفر ترکیه،هتل بایکارا در مرکز شهر قونیه قرارداردو فاصله آن تا فرودگاه قونیه ده کیلومتر میباشد. اتاقهای هتل بایکارا: هتل دارای شصت و شش اتاق و دو سوئیت میباشد که اتاق ها منظره شهر را دارند و مجهز به سیستم اینترنت و گرمایش میباشد.

 
 
 

هتل ددمان

موقعیت جغرافیای هتل ددمان:هتلی مناسب برای تور قونیه وعلاقمندان به سفر ترکیه،هتل ددمان در مرکز شهر قونیه قراردارد.هتل ددمان نزدیک به برج افرا و مناره اینس و مراکز خرید میباشد و به جاهای دیدنی از قبیل مسجد علاالدین و مقبره و موزه مولانا نزدیک میباشد. امکانات هتل ددمان شامل استخر سرپوشیده و روباز و استخر و... می باشد.

 
 
 

هتل ازکایماک

موقعیت جغرافیای هتل ازکایماک:هتلی مناسب برای تور قونیه وعلاقمندان به سفر ترکیه،هتل ازکایماک در مرکز شهر قونیه قراردارد اقامت در این هتل باعث دسترسی آسان به مراکز خرید و اماکن دیدنی قونیه میشود. اتاقهای هتل ازکایماک: هتل دارای نودوپنج اتاق استاندارد و پنج اتاق کانکشن فامیلی میباشد. هتل ازکایماک دارای رستوران و مینی بار بوده و... می باشد.

آمار بازدیدکنندگان

امـــروز35
دیروز1052
هفته3228
مــــــــــــــــاه15115
جمع کل بازدید ها469209

تعداد نفـــرات آنلایــــن

13
آنلایــــــن

پنج شنبه, 28 دی 1396 01:21

نرخ ارز

اوقات شرعی