پیامک : 10000606
تلفن تماس : 38533664 - 31810 - 051 
پست الکترونیک : info@pazhseir.com
DATE

×

خطا

Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".

مراکز خرید شهر آنکارا

بازدید کنندگان از این شهر معمولا مایل هستند از فروشگاه های قدیمی در چیکریکچیلار یوکوشو نزدیک به اولوس دیدن کنند. خیابان مسگران یا باکیرجیلار چارشیسی محبوبیت خاصی دارد و بسیاری از اشیای جالب قدیمی و جدید را ،علاوه بر اشیای مسی، می توان در اینجا یافت، مانند جواهرات، فرش، لباس، عتیقه جات و کارهای سوزن دوزی شده و غیره.
با رفتن به بالای تپه به سمت دروازه ارگ، می توانید مغازه های جالب بسیاری را ببینید که ادویه جات، میوه های خشک شده، آجیل و هر نوع محصول دیگری را می فروشند.
اینجا مجموعه ای است بزرگ و بسیار تازه. مراکز خرید مدرن بیشتر در کیزیلای و در خیابان تونالی هیلمی واقع در چانکایا یافت می شوند. این منطقه شامل بازار مدرن کاروم و همچنین برج آتاکوله در چان کایا می باشد. از بالای آتاکوله در ارتفاع 125 متری، منظره با شکوهی بر فراز تمام شهر وجود دارد. رستوران چرخانی نیز وجود دارد که در آن می توان به شکل آسوده تری از کل چشم انداز لذت برد. گالریا در اومیت کوی ، مرکز بیل کنت ، آرمادا در سوگوت اوزو ، میگروس آک کپرو و کارفور در باتی کنت سایر فرصتها برای یک خرید مدرن هستند.
اگر دنبال جنس ارزان می‌گردید، برای خرید بهتر است سمت اولوس بروید، اما اگر قیمت برایتان مهم نیست و اجناس مد روز می‌خواهید، باید سمت جنوب آنکارا را در پیش بگیرید. خیابان توتالی هیلمی پر از فروشگاه‌هایی نام‌آشناست؛ همان نزدیکی‌ها، پایین هتل شرایتون، گردشگاهی شیشه‌ای-مرمری به نام کاروم قرار دارد که در میان فروشگاه‌هایش، سواروسکی، بادی‌شاپ، سواچ، اکسسوریز و آرتمیس از بقیه معروف‌تر هستند.

پشت فروشگاه سبزیجات ینی‌هالر در خیابان کونیا، کاروانسرایی بازسازی شده به نام واکیف سولوهان چارشیسی قرار گرفته که انواع فروشگاه‌های لباس، کافی‌شاپ، توالت عمومی و مسجدی شبانه‌روزی دارد. هرچند که ایوان‌های سنگی کوتاه، خود ساختمان را هم دیدنی کرده است.
ورودی جیتادل از محوطه‌ی اطراف پارماک کاپیسی، زمانی مرکز سنتی بازرگانی پشم بز به شمار می‌رفته است. از تپه که به سمت ارسلانهانه کامی پایین بیایید و از دکه‌های میوه‌های خشک شده که بگذرید، جلوی دروازه به تعدادی فرش‌فروشی و عتیقه‌فروشی می‌رسید. در آن‌جا مس‌گران و صنعت‌گرانی هستند که چیزهای کهنه را با هم مبادله می‌کنند.
نزدیک درختی که تابلوی کوچه‌ی اولگونلار رویش خورده و کافه‌ی کناری‌اش، ردیفی از دکه‌های کتاب‌های دست دوم بر پا کرده‌اند.

Kizilay که در قسمت مرکزی آنکارا قرار دارد مرکز خرید جدید آنکارا می باشد. در بلوار آتاترک، خیابان اصلی منطقه Kizilay فروشگاه های کوچک و بزرگ زیادی است.
بازار سنتی Kocabeyoglu Pasaji نزدیک بلوار آتاترک قرار دارد.
خیابان Izmir Caddesi که به خاطر فروشگاه های چرم خود معروف است نیز نزدیک بلوار آتا ترک قرار دارد.
اگر می خواهید اجناس ارزان بخرید آن وقت باید به Ulus قسمت قدیمی آنکارا بروید.
در نزدیکی Ulus مرکز آنتیک فروش های آنکارا قرار دارد که پر از اجناس قدیمی می باشد.
اما اگر می خواهی اجناس مارک دار و لوکس بخری، اجناسی از مارک های معروف، آن وقت باید به Arjantin Caddesi در مناطق Gaziosmanpasa بروید.
در جاده ای که به Cankaya ختم می شود خیابان Kavaklidere قرار دارد، این خیابان مرکز دست فروش ها می باشد.
در انتهای خیابان، یکی از مرکز خرید های محبوب آنکارا، بنام Karum قرار دارد.
اگر به دنبال سوغاتی و فرش و گلیم هستی آن وقت باید به Dosim بروید که از طرف وزارت فرهنگ و سازمان صنایع دستی ترکیه اداره می شود.

آمار بازدیدکنندگان

امـــروز42
دیروز1052
هفته3235
مــــــــــــــــاه15122
جمع کل بازدید ها469216

تعداد نفـــرات آنلایــــن

8
آنلایــــــن

پنج شنبه, 28 دی 1396 01:29

نرخ ارز

اوقات شرعی