پیامک : 10000606
تلفن تماس : 38533664 - 31810 - 051 
پست الکترونیک : info@pazhseir.com
DATE

×

خطا

Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".

مراکز خرید شهر آنتالیا

Kaleici
یکی از بهترین مراکز خرید Kaleici است، که نزدیک دیوارهای شهر است. با پیاده روی تا دیوار شهر شما شانس یافتن آیتمهای زیادی برای فروش را خواهید داشت. عطر غذاها و ادویه جات به همراه سر و صدای بازاریان شما را به گذشته میبرد. سه ناحیه ارزنده برای بازدید عبارتند از: Ataturk، Cumhuriyet و Kaleici. ممکن است علاقمند باشید که سری به بازار همیشه باز میوه و سبزیجات بزنید. اگر به دنبال سوغاتی، قهوه، چای، ادویه جات و جواهر بدلی هستید سری به Pakistaniguy بزنید.

مرکز Tansas/h Tansas
Tansas/h یکی از بزرگترین فروشگاههای مواد غذایی ترکیه است. طبقه اول با محدوده وسیعی از غذاهای محلی و بین المللی با کیفیت، ارائه میگردند. در طبقه دوم، شما هزاران محصول، لباس، لوازم الکترونیکی، وسایل تزئینی را از برندهای بین المللی و ترکی خواهید یافت. Tansas/h همچنین دارای پله برقی عریضی است که برای بردن خریداران و لوازمشان به طبقه دوم مورد استفاده قرار میگیرد. به عنوان قسمتی از خدمات این مجموعه Tansas/h برای خانواده ها و فرزندانشان ماشین مخصوص خرید را برای استفاده در فروشگاه تهیه کرده است.

Migros Net Migros Net
اینجا یکی از فروشگاههای زنجیره ای بین المللی سوئیسی است که در ترکیه بخوبی فعالیت میکند. این مجموعه بالغ بر 470 فروشگاه در ترکیه دارد، و مکانی برای برندهای بین المللی، محصولات کامپیوتری، عطرجات، کفش و البسه و بسیاری از محصولات دیگر میباشد.

تفرجگاه Turban Kaleici
اینجا یکی از جذابترین تفرجگاهای ترکیه محسوب میشود، که صحنه های قدیم و جدید را با درختان و گلها، درختچه ها و ... ترکیب کرده است. شما در اینجا قادر به یافتن فروشگاههای فروش تجهیزات دریایی، کفش، برندهای بین المللی، سوغاتی و ... خواهید بود. مغازه های فروش قهوه در رستورانها، در مرکز وسیع آن قرار گرفته است.

تفرجگاه Setur Setur
این تفرجگاه در 10 کیلومتری غرب آنتالیا در یک مکان آرامتر نسبت به مرکز شهر قرار گرفته است. فروشگاهای کمی برای فروش تجهیزات غواصی در اینجا یافت میشود. البته آمدن شما به اینجا تنها برای خرید نخواهد بود.

بازار غذای سر پوشیده آنتالیا Antalya Food Market
دیدن این بازار را به شما توصیه میکنیم. اینجا مجموعه ای در حدود 760 مغازه و دفتر کار، در محدوده 480.000 متر مربعی را شامل میشود. این مجموعه عظیم شامل تمام مکانهای تجاری از قبیل ادارات، ایستگاههای پلیس، پایانه های گاز، برخی شعب بانکها، ادره پست، مجموعه ورزشی، سرویسهای تاکسی و چندین نوع از فروشگاهای غذا، میوه و سبزیجات میباشد.

بازار آنتالیا Antalya Market
بازدید بازار اصلی آنتالیا نیز توصیه میشود. این بازار سر پوشیده است و شامل محصولات متنوعی؛ چون صنایع دستی، انواع جواهر آلات، خوراکهای ترکی، سوغاتیهای ویژه ترکیه مثل حلوا، باقلوا، چای سیب، شیره کاج، ادویه جات و ... است. همچنین شما اینجا میتوانید بسیاری از فروشگاههای کفش و البسه از جمله کالاهای چرمی ترکیه را بیابید. خیاطهای محلی انواع تعمیرات را میپذیرند. در این بازار همچنین کفشها و لباسهای دست دوخت با کیفیتی عالی ارائه میشود.

دیگر سوپر مارکتها و فروشگاههای بزرگ آنتالیا عبارتند از:

- Kipa

- G-Mall

- مرکز جهانی White

- مرکز فروش دیپو Dipo

- مرکز فروش Lara

- فروشگاه زنجیره ای Real

- تمامی بازارهای عمده فروشی

آمار بازدیدکنندگان

امـــروز55
دیروز773
هفته2375
مــــــــــــــــاه19027
جمع کل بازدید ها421091

تعداد نفـــرات آنلایــــن

6
آنلایــــــن

پنج شنبه, 02 آذر 1396 01:44

نرخ ارز

اوقات شرعی