پیامک : 10000606
تلفن تماس : 38533664 - 31810 - 051 
پست الکترونیک : info@pazhseir.com
DATE

×

خطا

Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".

هتل های ایتالیا

به گزارش «آی پسند» به نقل از ایسنا،«سازمان جهانی گردشگری» هتل را نوعی مکان مسکونی اجاره‌ای می‌داند که بطور معمول برای اقامت کوتاه مدت به افراد اجاره داده می‌شود.

هتل‌ها از امکانات اقامتی و گردشگری شهرها به حساب می‌آیند و بیشتر مورد استفاده مسافران و گردشگران قرار می‌گیرند. در این میان بیشتر هتل‌های گرانقیمت در مکان‌های زیبا واقع شده و از امکانات متنوع و باورنکردنی بهره می‌برند که هزینه هرشب اقامت در آنها به صدها دلار می‌رساند.

در این میان سایت یاهو در گزارشی به معرفی ۱۰ هتل گرانقیمت جهان که برخلاف تصور عمومی هیچکدام از آنها در شهرهای پرگردشگری مثل نیویورک،‌ ونیز، لندن، رم یا پاریس واقع نشده‌اند پرداخته که عبارتند از :

هتل «لی دونی» به عنوان گرانقیمت‌ترین هتل جهان در جزیره «ساردینیا» کشور ایتالیا که یکی از زیباترین جزایر دریای مدیترانه محسوب می‌شود، به دلیل محل خاصی که در آن واقع شده یکی از بهترین چشم‌اندازها را داشته و متوسط اقامت در سوئیت‌های لوکس آن ۲۵۳۹ دلار است.

هتل سلطنتی «منصور» در شهر مراکش کشور مغرب با معماری منحصر به فرد در یک قصر تاریخی راه‌اندازی شده و با متوسط هزینه ۲۰۶۰ دلار برای هر شب اقامت در سوئیت‌های لوکس آن، عنوان دومین هتل گرانقیمت ‌جهان را به خود اختصاص داده است.

هتل «پیتریتزا» در جزیره «ساردینیا» کشور ایتالیا با داشتن معماری ویژه و تزئیناتی با سنگ‌های حجاری شده، سومین هتل گرانقیمت ‌جهان است که متوسط هزینه متوسط هر شب اقامت در سوئیت‌های لوکس آن ۲۰۴۱ دلار است.

هتل «ویلا دل پارکو» در جزیره «ساردینیا» ایتالیا یکی از معدود هتل‌های گرانقیمت جهان است که در ساخت آن از مصالح سازگار با محیط‌زیست استفاده شده است. هزینه متوسط هر شب اقامت در سوئیت‌های لوکس این هتل که گرانقیمت ۲۰۳۱ دلار است.

هتل «آمانکورا» در منطقه «پارو» کشور بوتان که عنوان پنجمین هتل گرانقیمت ‌جهان را به خود اختصاص داده، در یک منطقه جنگلی با درختان برگ سوزی واقع شده و متوسط هر شب اقامت در سوئیت‌های لوکس آن ۱۹۱۰ دلار است.

هتل «کالا دی ولپی» در جزیره «ساردینیا» کشور ایتالیا بعنوان ششمین هتل گرانقیمت جهان با الهام از دهکده‌های سنتی ماهیگران منطقه مدیترانه احداث شده و هزینه متوسط هر شب اقامت در سوئیت‌های لوکس آن ۱۹۰۴ دلار است.

هتل «کالا دی ولپی» در جزیره «ساردینیا» کشور ایتالیا به عنوان هفتمین هتل گرانقیمت جهان، یکی از بهترین مکان‌ها برای گذراندن تعطیلات خانوادگی بوده و متوسط هزینه هر شب اقامت در سوئیت‌های لوکس آن ۱۸۵۰ دلار است.

هتل «مایا» در جزیره «آنس لوئیس» کشور جمهوری سیشل در اقیانوس هند، عنوان هشتمین هتل گرانقیمت جهان را یدک می‌کشد و متوسط هزینه هر شب اقامت در سوئیت‌های لوکس آن ۱۶۹۲ دلار است.

هتل «لاج» در جزیره «کانگورو» کشور استرالیا واقع شده و به عنوان نهمین هتل گرانقیمت جهان، هزینه هر شب اقامت در سوئیت‌های لوکس آن ۱۶۶۵ دلار است.

هتل «لیزارد» در جزیره «لیزارد» استرالیا در مجاورت صخره‌های مرجانی مشهور که میراث جهانی سازمان یونسکو محسوب می‌شود، واقع شده و دهمین هتل گرانقیمت جهان محسوب می‌شود. این هتل یکی از زیباترین چشم‌ اندازهای دنیا را دارد و متوسط هزینه هر شب اقامت در سوئیت‌های لوکس آن ۱۶۵۱ دلار است

آمار بازدیدکنندگان

امـــروز56
دیروز773
هفته2376
مــــــــــــــــاه19028
جمع کل بازدید ها421092

تعداد نفـــرات آنلایــــن

7
آنلایــــــن

پنج شنبه, 02 آذر 1396 01:45

نرخ ارز

اوقات شرعی