پیامک : 10000606
تلفن تماس : 38533664 - 31810 - 051 
پست الکترونیک : info@pazhseir.com
DATE

×

خطا

Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".

هتل های اسپانیا

مجموعه هتل هاي زنجيره اي پارادورز در اسپانيا اگرچه هتل هاي لوكس و مجللي محسوب ميشوند اما عمدتا در كاخ ها و قلعه ها و صومعه ها، ديرها و عمارت هاي اربابي و نيز در چشم اندازهاي طبيعي اين كشور احداث شده اند كه درطراحي و اجراي اين مراكز دولت اسپانيا هدف يا اهداف مشخصي را دنبال مي كند.

از آن جا كه اغلب بناهاي ياد شده ازجمله آثار تاريخي در كشور محسوب مي شوند ، سبك ارائه خدمات دراين هتل ها به سبك هاي سنتي است تا امكانات لازم براي تجربه محيطي تاريخي براي توريست ها فراهم آيد.

مجموعه اقامتگاهي پارادورز علاوه بر كاخ ها و محوطه هاي تاريخي در نواحي شاخص طبيعي نيز احداث شده كه دامنه اين شبكه در تمام شهرها و مناطق دور و نزديك اسپانيا از گاليسيا در شمال غربي اين كشور گرفته تا كاتالونيا و آندولوزيا در جنوب اين كشور و نيز در جزاير قناري و همچنين در برخي شهرهاي اسپانيايي در شمال افريقا گسترش دارد.

هرچند كه هريك از اين ساختمان ها و موقعيت ها بسيار تماشايي هستند اما درصورتي كه توريست ها تمايلي به اقامت در اين هتل هاي تاريخي نداشته باشند امكان استفاده از هتل ها و اقامت گاه هاي مدرن نيز وجود دارد كه بسياري از آن ها نيز تحت مديريت شبكه هتل هاي پارادور فعاليت مي كنند.

هتل ها ي فعال در شبكه هتلداري پارادور مشخصا از سوي دولت اسپانيا و به منظور ارتقاي توريسم كيفي شكل گرفته است كه هدف عمده دولت اسپانيا از طراحي و اجراي اين پروژه گسترده هتلداري ، حمايت و حفاظت از ميراث هنري و ملي و تاريخي اسپانيا بوده است. علاوه بر حمايت از ميراث تاريخي، حمايت از مردم و سكنه محلي درمناطق مختلف شهري و روستايي نيز از ديگر اهداف مهم در كاربري اين قبيل بناها وشكل گيري اين شبكه گسترده اقامتگاهي در كشور اسپانيا از طريق ايجاد منابع اقتصادي متنوع دركشور بوده است.

اما توريست هايي كه دراين هتل ها اقامت مي كنند علاوه بر اقامت در مكان ها تاريخي و حضور درفضاهاي تاريخي از بالاترين استانداردهاي اقامتگاهي نيز برخوردار مي شوند كه با توجه به استانداردهاي معقول بين المللي تعيين شده و اعمال مي شود.

هتل های 4ستاره مادرید:  آکسر باراجاس و کنفرتل پیو زیی

هتل های 4ستاره بارسلونا: گران ترر کاتالانیا  و گراند سنترال

آمار بازدیدکنندگان

امـــروز781
دیروز531
هفته3632
مــــــــــــــــاه20284
جمع کل بازدید ها422348

تعداد نفـــرات آنلایــــن

5
آنلایــــــن

جمعه, 03 آذر 1396 23:45

نرخ ارز

اوقات شرعی