پیامک : 10000606
تلفن تماس : 38533664 - 31810 - 051 
پست الکترونیک : info@pazhseir.com
DATE

×

خطا

Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".

جاذبه های توریستی شهر پرتوریا

پارک آبی

در این محوطه علاوه بر سرسره های آبی که در تصویر می بینید و استخر هائی که به سبک یونان باستان ساخته شده اند وجوهای آب روان جهت شنا به وسیله تیوپ دریاچه مصنوعی بزرگی نیز قرار دارد که موجهای مصنوعی در آن ایجاد می شود. در تصویر زیر نمائی از دریاچه مشاهده می شود. هشت مجسمه شیر که که به ترتیب از دهان آنها آب خارج می شود در انتهای دریاچه قرار دارد که با رسیدن فواره به دهان هشتمین شیر موج وارد دریاچه می شود.

پل فیل

معروفترین قسمت سان سیتی محوطه پل فیلهای آن است که 10 مجسمه فیل در اندازه واقعی در اطراف قرار دارد ودر دیواره کوه سنگتراشه هائی از حیوانات مختلف وجود دارد. در شب در زمانهای مختلف سیستم ویبراتوری که در زیر این پل قرار دارد حرکت می کند و دود همه جا را می گیرد . چراغهائی که در چشم مجسمه های کوه روشن وخاموش می شود. در عکس زیر شما ترکهای نمادی پل را نیز می توانید مشاهده کنید. یک آبنمای زیبا با مجسمه های میمون هم آنجا هست.

مرکز سرگرمی

یکی از مکانهای تفریحی آن entertainment center است که در واقع محلی سرپوشیده و شامل امکانات مختلف تفریحی از جمله:کازینو-شهربازی کودکان-سالن کنسرت-سینما- انواع رستورانهای بین المللی-مراکز خرید صنایع دستی-و سالنهای بازیهای گروهی مانند :بینگو میباشد.بینگو مانند دبلنا است که شما در یک سالن ۱۰۰ نفره نشسته و گروهی دبلنا بازی میکنید.

آمار بازدیدکنندگان

امـــروز709
دیروز956
هفته709
مــــــــــــــــاه19592
جمع کل بازدید ها473686

تعداد نفـــرات آنلایــــن

8
آنلایــــــن

دوشنبه, 02 بهمن 1396 17:48

نرخ ارز

اوقات شرعی