پیامک : 10000606
تلفن تماس : 38533664 - 31810 - 051 
پست الکترونیک : info@pazhseir.com
DATE

×

خطا

Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".

مراکز خرید شهر مالدیو

خرید در مالدیو یک تجربه ی شگفت انگیز است.  بیشتر فروشگاه های این شهر به فروش خوارو بار و اجناس اولیه ی مورد نیاز گردشگران می پردازند اما در همین مغازه ها می توان صنایع دستی و کالاهای دست ساز و زیبای زیادی را خریداری کرد.
 
The local market

این فروشگاه در ساحل شمالی ماله پشت بازار ماهی فروشان واقع شده است. در این مرکز خرید , فروشندگان در هر بخش به فروش اجناس ویژه ی خود می پردازند. به عنوان مثال در این مرکز خرید وسائلی که با مرجان های دریایی ساخته شده و در بخش های  دیگر انواع سبزی، میوه ها، نارگیل فروخته می شود.
 
چاندانه ماگو
The Chaandanee Magu

بزرگترین مرکز تجاری ماله است. معروف بودن این مرکز به این خاطر است که تمامی مراجعه کنندگان به آن می توانند کالای مورد نیاز خود را پیدا کنند و با دستانی پر از این مرکز فروش خارج شوند. بسیاری از گردشگران برای خرید سوغاتی به این مرکز مراجعه می کنند. بیشتر کالاهای فروشی در این مرکز از کشور سنگاپور وارد شده است و به همین دلیل به آن جا بازار سنگاپور نیز می گویند. یکی از اجناس محبوب این مجموعه تجاری صنایع دستی چوبی است که با ظرافت خاصی ساخته شده است و به مینیاتور چوبی معروف است.
بازار بزرگ ماهی

به گفته ی ساکنان محلی مالدیو این بزرگترین بازار فروش ماهی درجهان است. تازه ترین ماهی ها با تنوع گونه ی باور نکردنی در این مجموعه عرضه می شود. گردشگران از اولین ساعات صبح تا پایان شب برای خرید بهترین ماهی ها به این مکان مراجعه می نمایند.

تذکر مهم: خروج اجناسی که با لاکِ لاک پشت، مروارید و صدف درست شده است از کشور مالدیو ممنوع می باشد. لذا گردشگران بایسیتی توجه داشته باشند که از خرید این گونه کالاها خودداری نمایند تا از بروز هر گونه مشکلی جلوگیری نمایند.


نکات مهم جهت مسافرین
اخذ ویزای مالدیو بسیار ساده که به هنگام ورود به این کشور تنها با نشان دادن پاسپورت ، بلیت رفت و برگشت و ارز کافی با یک اقامت 30 روزه قابل تمدید است.
وارد کردن الکل ، گوشت خوک به مالدیو و خارج کردن شن ساحل و صدف و گوش ماهی از آن ممنوع می باشد.
ورود به این کشور عمدتا از طریق فرودگاه بین المللی ماله صورت می گیرد و جابجایی در خود ماله نیز از سه طریق : قایق ، تاکسی هوایی و قایقهای بادبانی خصوصی انجام می پذیرد.

آمار بازدیدکنندگان

امـــروز330
دیروز755
هفته1085
مــــــــــــــــاه17737
جمع کل بازدید ها419801

تعداد نفـــرات آنلایــــن

8
آنلایــــــن

سه شنبه, 30 آبان 1396 09:51

نرخ ارز

اوقات شرعی