پیامک : 10000606
تلفن تماس : 38533664 - 31810 - 051 
پست الکترونیک : info@pazhseir.com
DATE

×

خطا

Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".

رستوران های شهر گوانجو

مهمترین و البته قدیمی ترین رستوران این شهر معروف به (مائده) میباشد که متعلق به مردی عربی میباشد که در گوانجو نیز دارای شعبه میباشد و تقریبا" تمام تاکسیها و چینیهایی که با تجار رفت و امد داشته اند این رستورانهای مشهور را میشناسند.

اما از رستورانهایی که به سبک و ذاعقه ایرانی غذا صرف میکنند میتوان به رستوران اریانا اشاره نمود که متعلق به فردی افغانی بوده و با سالاد شیرازی رایگان و منوی غدایی مختلف و تنوع با قیمت مناسب نسبت به همردیفان خود در دو طبقه پزیرایی مهمانان خود که اکثرا" افغانی-پاکستانی و ایرانی هستند اقدام نموده و البته جز" رستورانهای پز طرفدار و شلوغ ایوو میباشد که با فاصله نسبتا" کمی که با مرکز تجاری فوتین دارد.

باید ادم خوش شانسی باشید که در مراجعه شبانه بزای صرف شام براحتی برایتان میز اماده مهیا باشد.

اگر قیمت برایتان زیاد مهم نیست و دوست دارید غذایی با کیفیت ترکی تناول کنید پیشنهاد ما رستورانهای ترکی بسپور است که با اشپزانی از ترکیه نزدیک هتل اینترنشنال در سالنی لوکس پزیرایی شما جهت صرف غذا میباشد.

انصافا" باید اعتراف کرد که مزه بسیاری از غذاهای این رستوران حتی از رستورانهای مشهور استانبول نیز  بهتر بوده با کمیتی فراوان گاها" میشود حتی دو نفره یک پرس غذا را تناول نموده کاملا" سیر شد.سوپ عدس این رستوران معروف بوده و برای هر یک وعده غذا با مخلفات باید هزینه ای حدود ۱۰۰ یوان را در نظر داشته باشید هر چند که در ایوو رسوم است تمام رستورانها منویی از غذاهای خود بهمراه تصویر و قیمت را ابتدا در اختیار مشتری قرار میدهند تا مشتری با اطمینان بیشتر نسبت به سفارش اقدام نماید.

در رستورانهای عربی ایوو رسوم است افراد فقط برای صزف چای با یک قلیان سفارشی در رستوران حاضر با دوستان خود گاه ساعتها به گپ و گفت یا بازی تخته مسغول میشوند و فضای باز بیرون رستوران که صندلی چیده شده به همین منظور دارای مشتریان پرو پا قرص میباشد که در ساعتهای پایانی شب شاهد انبوه این نشستها و با لطبع دستفروشانی که با وسایل متفرقه و سر گرمی خود درخواست خریدار مشتریان عرب را مینماید را میتوان شاهد بود.

گداهای حرفه ای در اطراف این رستورانها به انواع حلل مشغولند تا شاید بتواند یوانی از مشتریان پولدار رستوران به دلرحمی دریافت کنند و البته سارقان حرفه ای نیز در کمینند تا از لحظه ای غفل افراد استفاده کرده و گوشی همراه یا کیف پول افراد را به سرقت ببرند.

البته نا گفته نماند وجود رستورانهای زنجیره ای بین المللی (كي اف سي) و (مگدونالد) اسباب اين را فراهم اورده تا در يك سطح استاندارد غذايي با كيبفيت يكسان در چين در اختيار تجار قرار گيرد كه با تعجب فراوان طي دهه جاري شديدا" اين رستورانها مورد توجه افراد بومي چيني نيز قرار گرفته و بشدت در حال توسعه ميباشد.

براي رفتن به رستورانهاي چيني در صورت دعوت از شما پيشنهاد ميكنم محترمانه از ميزبان خود عذر خواهي كرده و از اين امر طفره رفته چرا كه در صورت حضور ضمن تحويل بوهاي نا مطبوع غذاهاي چيني ذاعقه بسيار متفاوت چينيها اجازه تناول غذا را به شما خواهد داد.

رستوران هاي ايوو نيز مانند بازار عمده فروشي آن متنوع است.رستوران هاي اسلامي ، رستوران هاي كره اي ، رستورانهاي هندي ، رستورانهاي برزيلي ، رستورانهاي  ژاپني ...همگي توسط افرادي از همان كشورها اداره مي شود.

البته رستوران هاي سنتي چيني و غربي زيادي هم در اين شهر موجود است و شما ميتوانيد غذاهاي اصيل ايوو را آنجا امتحان كنيد.

آمار بازدیدکنندگان

امـــروز329
دیروز755
هفته1084
مــــــــــــــــاه17736
جمع کل بازدید ها419800

تعداد نفـــرات آنلایــــن

8
آنلایــــــن

سه شنبه, 30 آبان 1396 09:49

نرخ ارز

اوقات شرعی